Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki soniczne Teesa

Teesa

Teesa to firma wielobranżowa, oferująca w atrakcyjnej cenie wysokiej jakości produkty małego AGD. Ale nie tylko. Pod znakiem marki pojawiają się też szczoteczki elektryczne oraz końcówki. Wszystkie łączą w sobie skuteczność, komfort, a także mnogość dostępnych opcji.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

produkty teesaSzczoteczki marki Teesa zapewniają rozbudowane funkcje czyszczenia, dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Szczoteczki pracują z prędkością od 31 000 do 48 000 ruchów pulsacyjnych na minutę (w zależności od modelu i wybranego trybu), gwarantując w ten sposób, że nasza jama ustna zawsze zostanie kompleksowo oczyszczona ze wszelkich bakterii. W sklepie denthelp.pl oferujemy w atrakcyjnej cenie kilka modeli szczoteczek marki Teesa, a także ich końcówki, które doskonale radzą sobie ze wszystkimi typami zabrudzeń oraz z łatwością docierają do przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.

Co oferują produkty marki Teesa?

Szczoteczki elektryczne marki Teesa posiadają kilka trybów pracy. Zwykle jest ich od trzech do pięciu, a składają się na nie: tradycyjne czyszczenie, wybielanie, delikatne mycie wrażliwych zębów, masaż oraz polerowanie. Do każdego trybu urządzenia samodzielnie dobierają prędkość pracy, dzięki czemu korzystając z nich nie musimy przejmować się uszkodzeniem dziąseł czy szkliwa. Szczoteczki Teesa niezależnie od modelu posiadają też funkcję automatycznego wyłączania się po dwóch minutach, oraz co 30 sekund przypominają nam o konieczności zmiany mytej części jamy ustnej.

Co możemy znaleźć w zestawie?

W zestawie ze szczoteczką Teesa zawsze znajdziemy wytrzymały, pozwalający nawet na sześć tygodni pracy akumulator, ładowarkę indukcyjną, oraz dwie wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, które dzięki swojej konstrukcji umożliwiają dokładne czyszczenie zębów, przestrzeni międzyzębowych i całej jamy ustnej. Warto przy tym podkreślić, że wymiana końcówek w szczoteczkach marki Teesa jest niezwykle prosta i praktyczna, co znacznie ułatwia ich użytkowanie.