Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki Curaprox

Curapox

Curaprox zapewnia najwyżej klasy produkty do higieny jamy ustnej. Słyną one z nienagannej jakości wykonania, wytrzymałości oraz skuteczności. W ich ofercie można znaleźć szczoteczki manualne oraz akcesoria ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych miejsc takie jak nici dentystyczne, wykałaczki, szczoteczki międzyzębowe oraz skrobaki do języka. Szczoteczki Curaprox są miękkie, delikatne dla dziąseł i nie sztywnieją pod wpływem wody.

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 24 z 42

  1. 1
  2. 2
Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 24 z 42

  1. 1
  2. 2

produkty curaproxCuraprox to producent oferujący wysokiej klasy produkty do higieny jamy ustnej. Firma powstała już w 1972 roku i od tamtej pory dostarcza perfekcyjne rozwiązania w zakresie zdrowia zębów. Pracownicy spółki wychodzą z założenia, że kondycja naszej jamy ustnej wpływa na funkcjonowanie całego organizmu i wszystkich organów, dlatego też czynią starania, by ich produkty były wytrzymałe, skuteczne, oraz doskonale wykonane. W ofercie marki Curaprox znajdziemy szczoteczki manualne, a także akcesoria ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych miejsc takie jak nici dentystyczne, wykałaczki, szczoteczki międzyzębowe oraz skrobaki do języka. Curaprox rozwinął specjalny program motywacyjno-szkoleniowy dla lekarzy stomatologów i wszystkich osób związanych zawodowo z branżą dentystyczną. Firma każdego roku szkoli i przyznaje certyfikaty instruktorom higieny jamy ustnej iTOP/CURAPROX na całym świecie. Szczoteczki marki Curaprox wyróżniają się delikatnością dla dziąseł i tym, że nie sztywnieją pod wpływem wody.

Dlaczego akurat Curaprox?

Precyzja, skuteczność, wytrzymałość – te cechy doskonale oddaj charakter produktów marki Curaprox. Nosisz aparat ortodontyczny? Szczoteczki ortodontyczne wydawane pod szyldem firmy mają specjalnie ułożone na kształt litery V włosie, które zagwarantuje ci maksymalny komfort pracy. A może potrzebujesz pasty przeciwpróchniczej? Produkty Curaprox poza fluorem zawierają także antybakteryjne laktoperoksydazy, które zapewniają delikatne oczyszczanie i silnie zwalczają ten rodzaj choroby bakteryjnej. Jeśli zaś życzysz sobie końcówek do szczoteczki sonicznej, Curaprox zapewni ci ten produkt w atrakcyjnej cenie, jednocześnie gwarantując, że jego włosie nie podrażni twoich dziąseł.

Marka odpowiada na wszystkie twoje potrzeby

Curaprox oferuje bardzo szeroki zakres produktów – od tradycyjnych szczoteczek manualnych, szczoteczek międzyzębowych i szczoteczek ortodontycznych, aż po wykałaczki, nici dentystyczne oraz końcówki. W sklepie denthelp.pl znajdziecie je wszystkiej w korzystnej cenie oraz wersji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.