Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki soniczne Whitewash

WhiteWash

WhiteWash to marka stworzona przez stomatologów i mająca swoje korzenie w Wielkiej Brytanii. W ich ofercie można znaleźć zarówno środki ułatwiające wybielanie zębów, jak i szczoteczki soniczne oraz elektryczne. Szczoteczka soniczna WhiteWash umożliwia dokładne oczyszczenie miejsc, do których nie docierają tradycyjne i elektryczne szczoteczki do zębów, co pozwala uniknąć tworzenia się płytki nazębnej oraz próchnicy. Produkty tego producenta należą do najszybszych szczoteczek na naszym rynku, a ich uniwersalny charakter sprawia, że łatwo dopasować idealny model do własnych potrzeb.

Ustaw kierunek malejący

   

20 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

20 produkt(ów)

WhiteWash to producent nowatorskich i docenianych na całym świecie środków do wybielania zębów oraz higieny jamy ustnej. Wszystkie znajdujące się w asortymencie firmy produkty zostały opracowane przez cenionych, brytyjskich stomatologów, i w Polsce cieszą się już coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród klientów, jak i dentystów. Szczoteczki marki WhiteWash należą do najszybszych na rynku, zaś ich szeroka gama sprawia, że każdy użytkownik bez problemu odnajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Firma oferuje środki wybielające zęby, szczoteczki elektryczne, szczoteczki soniczne, oraz końcówki. Szczoteczki soniczne spod znaku WhiteWash charakteryzują się wysokim wskaźnikiem czyszczenia i rozjaśniania szkliwa oraz zaawansowaną technologią. Szczoteczki elektryczne zaś poruszają się z prędkością nawet 8800 ruchów na minutę, dzięki czemu skutecznie usuwają płytkę nazębną, a także delikatnie masują dziąsła, poprawiając ich ukrwienie.

produkty whitewash

Możliwości szczoteczek WhiteWash

Szczoteczki soniczne WhiteWash działają z wykorzystaniem najnowszych technologii, precyzyjnie usuwając zanieczyszczenia, biofilm, osad, oraz płytkę próchniczą, jednocześnie wybielając przy tym zęby. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom potrafią docierać do przestrzeni międzyzębowych niedostępnych dla tradycyjnych szczoteczek, a także znacznie skuteczniej niż one oczyszczać powierzchnię zęba. Włosie szczoteczek firmy WhiteWash ma najwyższą jakość, a ich końcówki dodatkowo usuwają z języka osad, zapewniając nam w ten sposób odświeżenie oddechu.

Dostępne opcje i udogodnienia

Najnowsze modele szczoteczek WhiteWash posiadają aż trzy tryby pracy: clean (tradycyjny, dwuminutowy program służący do codziennego szczotkowania jamy ustnej), whiten (specjalny program do wybielania zębów), i massage (program oferujący masaż dziąseł). Dzięki opcjom quadspacer i smartimer szczoteczki co trzydzieści sekund dają nam delikatny sygnał, że w danym momencie należy zmienić obszar mycia zębów. A po zakończonym szczotkowaniu, czyli dwóch minutach, automatycznie się wyłączają. W zestawie ze szczoteczkami WhiteWash znajdziemy ładowarkę (należy tu zaznaczyć, że baterie firmy bez konieczności ładowania są w stanie wytrzymać nawet dziesięć dni!), a także trzy wymienne końcówki.