Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Pasty Supersmile

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Supersmile to firma założona w 1987 roku przez nazywanego ojcem stomatologii estetycznej doktora Irwina Smigiela. W jej ofercie znajdziemy najwyższej jakości produkty gwarantujące ochronę przed próchnicą i świeży oddech, a także liczne preparaty wybielające. Pasty do zębów linii Supersmile zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać kompleksową higienę jamy ustnej w warunkach domowych, i tym samym dbać o świetną kondycję naszych zębów oraz ich zdrowie.

Produkty Supersmile początkowo były sprzedawane wyłącznie przez doktora Smigiela w jego biurze w Nowym Jorku. Za sprawą swoich cudownych właściwości, szybko jednak zyskały ogromną popularność, dzięki czemu wkrótce zaczęto je dystrybuować na całą Amerykę Północną, a potem także Europę. Obecnie możemy je zakupić w tysiącach miejsc na całym świecie. Oprócz tego, że pasty Supersmile są cenione przez uznanych stomatologów, to jeszcze posiadają opinię ulubionych preparatów do oczyszczania zębów amerykańskich celebrytów.

Opatentowana formuła Calprox

produkty supersmileZałożyciel firmy Supesmile, doktor Irwin Smigiel, jest autorem pierwszej wybielającej pasty do zębów, która rozjaśniała szkliwo w sposób skuteczny, a przy tym w pełni naturalny i bezpieczny. Wszystko za sprawą specjalnej formuły Calprox – to ona wspomaga rozpuszczanie błony białkowej, dzięki temu zmniejszając ryzyko gromadzenia się bakterii i tworzenia płytki nazębnej, a także wpływając na szybsze i bardziej efektywne wybielanie zębów. Na bazie opatentowanej przez firmę receptury Calprox do dziś powstaje większość produktów spod szyldu Supersmile.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Pasty firmy Supersmile doskonale radzą sobie z przebarwieniami powstałymi na skutek picia kawy czy herbaty, a także stosowania używek. Sprawiają, że zęby stają się jedwabiście gładkie, a oddech odświeżony. Produkty wybielające marki nie tylko rozjaśniają szkliwo, ale również za sprawą wodorowęglanu sodu znakomicie zwalczają bakterie. Magnez, wapń, i fosforany zawarte w produktach Supersmile remineralizują zęby, zaś jony fluoru skutecznie chronią je przed próchnicą.

Produkty Supersmile posiadają niski współczynnik ścieralności RDA, dzięki czemu są także w pełni bezpieczne. Mogą z nich korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Są również dedykowane osobom o zębach plombowanych i wrażliwych.