Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki elektryczne Oral-B

Oral-B

Oral-B Braun jest jedną z najpopularniejszych marek urządzeń przeznaczonych do higieny jamy ustnej na polskim rynku. W ich ofercie można znaleźć szczoteczki elektryczne, końcówki do szczoteczek oraz irygatory. Firma od wielu lat oferuje wysokiej klasy obrotowe szczoteczki elektryczne, które usuwają płytkę nazębną skuteczniej niż szczoteczki manualne. Szczoteczeki Oral-B Braun dostępne są dla dorosłych oraz dzieci, a szeroki wybór produktów pozwala wybrać urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 24 z 86

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 24 z 86

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Oral-B to jeden z najpopularniejszych w Polsce producentów produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej. W swojej ofercie posiada szczoteczki elektryczne, końcówki do szczoteczek elektrycznych oraz irygatory. Firma od wielu lat oferuje wysokiej klasy obrotowe szczoteczki elektryczne, które usuwają płytkę nazębną skuteczniej niż szczoteczki manualne. Marka ma do zaproponowania szeroki zakres produktów w wersji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego użytkownika.

Oral-B jest pierwszą marką szczoteczek elektrycznych zaakceptowaną przez Amerykańskie Towarzystwo Stomatologiczne ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo. Szczoteczki elektryczne firmy generują ruchy pulsacyjne i rotacyjne. Dzięki zastosowaniu technologii 2D ruchy oscylacyjno-rotacyjne doskonale oczyszczają powierzchnię zębów, mechanicznie ścierając z nich płytkę nazębną i osad. W wyższych modelach Oral-B oferuje zaś nowoczesną technologię 3D Action, która polega na połączeniu ruchów oscylacyjno-obrotowych z ruchami pulsacyjnymi, które obluzowują płytkę nazębną, a potem ją usuwają, dzięki czemu zęby są zawsze dokładnie wyczyszczone, lśniące i białe.

Sposób działania szczoteczek Oral-B

Szczoteczki marki Oral-B posiadają okrągłą główkę końcówki czyszczącej, która dociera właściwie do wszystkich powierzchni zęba, zapewniając dokładność szczotkowania. Jej rotacyjne ruchy są intensywne i precyzyjne. Wykorzystywane technologie 2D lub 3D sprawiają, że szczoteczki elektryczne Oral-B mechanicznie usuwają zalegającą płytkę nazębną, gwarantując naszym zębom pełną ochronę.

produkty oralb

Dlaczego warto postawić na Oral-B?

Szczoteczki Oral-B wyróżniają się bezawaryjnością, solidnością, wysoką jakością wykonania, oraz doskonałym parametrami czyszczenia. Ich elektryczne wersje usuwają do 99% więcej płytki nazębnej niż klasyczne szczoteczki manualne. Dodatkowo szczoteczki marki Oral-B są wyposażone w wiele funkcji, dzięki którym codzienne szczotkowanie staje się komfortowe i bezpieczne. Należą do nich między innymi: timer (szczoteczka sama sygnalizuje nam, jak długo powinniśmy szczotkować zęby), oraz czujnik siły nacisku (za sprawą tej funkcji możemy mieć pewność, że nigdy nie uszkodzimy sobie dziąseł).