Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Philips Sonicare

Philips Sonicare

Philips Sonicare to renomowany producent, oferujący wysokiej jakości szczoteczki elektryczne oraz irygatory. Szczoteczki soniczne Philips Sonicare są bardziej dokładne od tradycyjnych szczoteczek oraz obrotowych szczoteczek elektrycznych. Zapewniają skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej i poruszają się z nieporównywalnie większą prędkością – nawet 500 razy szybciej niż zwyczajne szczoteczki elektryczne. Irygator Philips umożliwia precyzyjne usunięcie resztek pokarmu i bakterii z przestrzeni między zębowych.

Philips jest obecnie jednym z najważniejszych i najczęściej wybieranych producentów szczoteczek elektrycznych. Historia marki Sonicare sięga początku lat 90 ubiegłego wieku, a aktualnie ich urządzenia są dostępne w praktycznie wszystkich krajach na całym świecie. Produkty z tej linii polecają stomatolodzy oraz specjaliści od higieny jamy ustnej. W sklepie denthelp.pl oferujemy rewolucyjne i w pełni oryginalne modele szczoteczek do zębów tej popularnej marki. Na największą uwagę zasługują naturalnie szczoteczki soniczne Philips z bogatym zestawem dodatków takich jak różnego rodzaju ładowarki, etui podróżne oraz sanitizery.

Czym wyróżnia się marka Sonicare?

Szczoteczki Philips Sonicare wykorzystują do czyszczenia zębów ruchy wymiatające, które zapewniają większą efektywność mycia niż ruchy obrotowe stosowane w klasycznych modelach szczoteczek elektrycznych. Działanie tego typu umożliwia precyzyjne szczotkowanie szczelin międzyzębowych oraz powierzchni wszystkich zębów. Technologia Sonicare pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzenia szkliwa oraz podrażnienia dziąseł. Codzienne i prawidłowe używanie szczoteczki zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy oraz pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego.

Prędkość działania oraz udogodnienia

Wszystkie szczoteczki Sonicare Philips wyposażone są w technologię sprawiającą, że główka osiąga prędkość 31 000 drgań na minutę. Obsługa poszczególnych modeli jest niezwykle prosta i wygodna. Wymiana końcówek nie wymaga większego wysiłku i jest bardzo intuicyjna, a do ładowania nie potrzebujemy żadnych kabli. Wystarczy postawić rękojeść szczoteczki na dedykowanej podstawce – ładowanie odbywa się indukcyjnie. Szczoteczki soniczne Philips oferowane są z różnymi typami końcówek, co pomaga dopasować charakter mycia do własnych potrzeb. W ofercie Sonicare znajdziemy końcówki AdaptiveClean do głębokiego czyszczenia, DiamondClean do wybielania zębów oraz Intercare do oczyszczania trudno dostępnych miejsc.

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 24 z 59

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 24 z 59

  1. 1
  2. 2
  3. 3