Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Irygatory Waterpik

Waterpik

Waterpik to marka słynąca z produkcji irygatorów dentystycznych, ale w jej ofercie znajdziemy również szczoteczki elektryczne, zestawy irygatora ze szczoteczką oraz flossery. Każdy irygator Waterpik umożliwia precyzyjne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz kieszeni poddziąsłowych. Dużą zaletą tych urządzeń są końcówki pozwalające na odpowiednią pielęgnację aparatów, implantów oraz mostów. Regularne korzystanie z irygatora pozwala chronić dziąsła oraz usuwać bakterie i płytkę nazębną. Dużą popularność tej marce zapewnił model Waterpik WP-100, wyróżniający się uniwersalnością i skutecznością działania.

Ustaw kierunek malejący

   

20 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

20 produkt(ów)

produkty waterpikWaterpik to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości irygatorów dentystycznych, ale też szczoteczek elektrycznych, zestawów irygatorów ze szczoteczką oraz flosserów. Irygatory oznaczone marką Waterpik zapewniają najwyższą precyzję w czyszczeniu dziąseł i kieszeni międzyzębowych, zaś regularne korzystanie z nich chroni nasze szkliwo i uodparnia zęby na szkodliwe działanie bakterii. Końcówki urządzeń pozwalają na właściwą pielęgnację aparatów, implantów oraz mostów. Firma Waterpik przedostała się na szeroką skalę do świadomości użytkowników głównie za sprawą modelu Waterpik WP-100, który zrewolucjonizował rynek, wyróżniając się swoją skutecznością i uniwersalnością. Marka Waterpik posiada w swojej ofercie zarówno irygatory stacjonarne, jak i bezprzewodowe, a z jej produktów mogą korzystać osoby z paradontozą bądź innymi infekcjami tkanki przyzębia.

Specyfika produktów Waterpik

Irygatory marki Waterpik są wyposażone w nowatorskie funkcje ułatwiające ich użytkowanie. Nowsze modele posiadają nawet dziesięć stopni czyszczenia, dzięki czemu sami możemy dostosowywać moc irygacji i dopasowywać ją do własnych potrzeb. Produkty posiadają pojemniki na wodę o różnej pojemności, wynoszącej zazwyczaj od 450 do 650 ml. Niektóre modele są też energooszczędne.

Jeszcze większa skuteczność czyszczenia

Irygatory Waterpik usuwają wszelkie zgromadzone między zębami zabrudzenia, docierając do miejsc niedostępnych dla szczoteczek. Badania wykazały, że są ponad 90% bardziej skuteczne od nici dentystycznych oraz innych form czyszczenia zębów. Zauważalną  poprawę stanu uzębienia (zmniejszenie krwawienia i zapalenia dziąseł) dostrzec można zwykle już po miesiącu ich użytkowania. Ponadto irygatory Waterpik są komfortowe i bezpieczne w użyciu, co sprawia, że mogą z nich korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.