Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki soniczne Panasonic

Panasonic

Panasonic to znana wszystkim doskonale firma produkująca sprzęt elektroniczny oraz urządzenia do higieny jamy ustnej takie jak szczoteczki soniczne i elektryczne oraz irygatory. W ich ofercie można znaleźć również szczoteczki soniczne i specjalne końcówki wymienne do różnych modeli. Irygatory przenośne Panasonic słyną z wytrzymałości, kompaktowych rozmiarów oraz wysokiego ciśnienia umożliwiającego precyzyjne czyszczenie. Szczoteczki elektryczne i soniczne Panasonic bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w domowej łazience, jak i podczas podróży.

Ustaw kierunek malejący

   

22 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

22 produkt(ów)

produkty panasonicPanasonic to japońska marka od wielu lat specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju sprzętów elektronicznych oraz gospodarstwa domowego. Jej początki sięgają pierwszej połowy ubiegłego wieku. Szczoteczki Panasonic wykorzystują nowatorską technologię soniczną pozwalającą na przywrócenie i utrzymanie naturalnego koloru zębów. W ofercie producenta można znaleźć kilkanaście modeli charakteryzujących się przydatnymi właściwościami oraz atrakcyjnymi dodatkami. Do najciekawszych udogodnień można zaliczyć indukcyjne ładowarki oraz poręczne systemy przechowywania.

Zalety technologii od Panasonic

Włosie szczoteczek sonicznych Panasonic wykonuje ruchy wymiatające, które zapewniają drobiazgowe czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Odpowiednio wyprofilowana końcówka szczoteczki sprawia, że mycie jest delikatne dla dziąseł oraz w pełni bezpieczne dla szkliwa. Z tego względu modele korzystające z tej technologii polecają dentyści. Manewrowanie urządzeniem w jamie ustnej jest łatwe, a niewielki rozmiar końcówek pozwala dotrzeć nawet do najbardziej odległych miejsc. Praktycznie każda szczoteczka soniczna Panasonic jest wyposażona we wskaźnik naładowania baterii oraz czujnik nacisku zapobiegający zbyt mocnemu dociskaniu główki do zębów. Stosowane w najnowszych modelach akumulatorki zapewniają do 2 tygodni pracy bez konieczności ładowania.

Komfort szczotkowania każdego dnia

Szczoteczki soniczne Panasonic oferują zazwyczaj kilka różnych trybów pracy. To doskonała opcja dla osób poszukujących możliwości czyszczenia wrażliwych zębów, masażu dziąseł lub wybielania zębów. Wszystkie modele dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, a regularne mycie przyczynia się do poprawy ukrwienia dziąseł oraz utrzymywania świeżości w jamie ustnej. W naszym sklepie oferujemy najlepsze szczoteczki Panasonic wraz z pełną gwarancją producenta. Do wyboru urządzenia z kilku kategorii cenowych, które różnią się zestawem dodatków oraz liczbą trybów szczotkowania.