Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki ultradźwiękowe Megasonex

Megasonex

Szczoteczki ultradźwiękowe Megasonex to innowacyjny, a zarazem wyjątkowo skuteczny sposób na usuwanie płytki nazębnej. Fale ultradźwiękowe precyzyjnie niszczą bakterie i docierają do wszystkich miejsc w jamie ustnej. Szczoteczka Megasonex jest zalecana osobom, które mają problemy z dziąsłami lub korzystają z aparatów ortodontycznych lub implantów. Szczoteczka ultradźwiękowa pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny oraz najwyższego stopnia czystości. Pasta Megasonex jest przeznaczona dla użytkowników szczoteczek sonicznych, ultradźwiękowych oraz elektrycznych.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Megasonex to marka zajmująca się produkcją innowacyjnych szczoteczek ultradźwiękowych. Produkty firmy przy wykorzystaniu ultradźwięków w skuteczny sposób pozbywają się płytki nazębnej i znajdujących się w jamie ustnej bakterii. Końcówka szczoteczek nie dotyka powierzchni zęba ani nie ściera płytki szkliwa, co sprawia, że zęby są zdecydowanie zdrowsze i mniej podatne na występowanie takich chorób jak próchnica czy nadwrażliwość dziąseł. Korzystanie z produktów Megasonex zaleca się osobom, które używają aparatów ortodontycznych lub implantów. Szczoteczki firmy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zarówno tych, którzy pragną dokładnego czyszczenia szkliwa, jak i tych ceniących sobie delikatną, ale jednocześnie kompleksową higienę jamy ustnej. Oprócz nowoczesnych szczoteczek, marka ma też w swojej ofercie praktyczne końcówki oraz pasty do zębów.

Zaawansowana higiena jamy ustnej dla wszystkich

produkty megasonexSzczoteczki Megasonex w najnowszych modelach wytwarzają ultradźwięki o sile 96 000 000 pulsacji na minutę. Posiadają trzy tryby pracy: normalny (wytwarza 18 000 wibracji na minutę oraz ultradźwięki), delikatny (wytwarza 9 000 wibracji na minutę + ultradźwięki), a także bez ruchu (tryb bezwibracyjny, wytwarzający tylko ultradźwięki). Timer szczoteczek Megasonex jest ustawiony na trzy, a nie jak to zazwyczaj bywa dwie minuty, gdyż dłuższe użytkowanie pozwala urządzeniu nie tylko na kompleksowe oczyszczenie jamy ustnej, ale też wybielenie ścianki szkliwa oraz poprawienie krwiobiegu w naczyniach krwionośnych poprzez delikatny masaż dziąseł. Szczoteczki Megasonex polecane są wszystkim, którzy marzą o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Wznieś szczotkowanie na wyższy poziom

Praca na dużo wyższej częstotliwości (1 600 000 Hz) od skalera ultradźwiękowego  (30 000 Hz), przy jednocześnie niskim wykorzystywaniu mocy (0,1 Wata) zapewnia, że ze szczoteczek Megasonex możemy w pełni bezpiecznie korzystać każdego dnia. Pamiętajmy jednak, że są one przeznaczone dla osób, które ukończyły dwunasty rok życia. Młodsi użytkownicy powinni korzystać z nich pod nadzorem osoby dorosłej lub zakupić szczoteczki soniczne dla dzieci.