Product was successfully added to your shopping cart.
(+48) 797 797 806KONTAKT
0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Szczoteczki soniczne FOREO

FOREO to marka pochodząca ze Szwecji, w której portfolio można znaleźć bogatą ofertę różnych akcesoriów do kompleksowej pielęgnacji urody. Producent istnieje od roku 2013, a siedziba główna spółki znajduje się w Sztokholmie. Foreo Issa oferuje szczoteczki do twarzy, szczoteczki soniczne do zębów oraz wiele podobnych artykułów zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Produkty tej marki dostępne są najczęściej w luksusowych domach handlowych oraz sieciach drogeryjnych praktycznie na całym świecie. Producent słynie głównie z niekonwencjonalnego designu i nowatorskich technologii, które przekładają się na wysoki komfort użytkowania.

Całkiem nowa koncepcja szczoteczki

Szczoteczka soniczna Foreo Issa to urządzenie, które zaskakuje swoim wyglądem oraz możliwościami. Obudowa szczoteczki jest w pełni pokryta specjalnym silikonem, a urządzenie pozwala skorzystać aż z 8 różnych prędkości mycia. Duże wrażenie robi dopracowany design, który znacznie odbiega od większości popularnych modeli innych producentów. Główka szczoteczki Foreo Issa jest także w całości wykonana z silikonu, a jej wymiana jest konieczna zaledwie raz w roku. Do tego warto wspomnieć jeszcze o możliwości ładowania za pomocą portu USB oraz pojemności baterii zapewniającej 6 miesięcy szczotkowania zębów.

Innowacyjna walka z próchnicą

Szczoteczki Foreo ISSA korzystają z technologii Sonic Pulse, która wytwarza około 11 000 pulsacji na minutę. Działanie szczoteczki jest bardzo łagodne dla dziąseł i pozwala usuwać kamień nazębny oraz zanieczyszczenia ze wszystkich przestrzeni. Elastyczna główka dopasowuje się do kształtu zębów oraz ich rozmieszczenia. We wszystkich szczoteczkach Foreo Issa mamy do dyspozycji system kontroli czasu szczotkowania oraz blokadę uniemożliwiającą przypadkowe uruchomienie. Foreo oferuje 2 typy końcówek: zestaw z główką z silikonu lub propozycja z końcówką hybrydową do bardziej intensywnego czyszczenia zębów.

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Loading ...Load More ...
Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)