Niestety, chcąc utrzymywać śnieżnobiały uśmiech musimy często się mocno pilnować. Sztuczne barwniki takie jak kawa, herbata, wino i papierosy źle wpływają na nasze uzębienie – zwłaszcza jeśli chodzi o jego kolor. Jak w szybki sposób przywrócić dawny biały odcień naszych zębów?

Domowe sposoby

Jak zauważymy przebarwienia naszych zębów odważnie sięgamy po domowe metody. One jednak często są zbyt absurdalne i kompletnie nieskuteczne. Przebarwienia są zbyt głębokie, nawet jak zaczniemy stosować pasty wybielające. Co w takiej sytuacji możemy zrobić? Czy jest skuteczny i szybki sposób na poprawę naszego koloru?

Wybielanie za pomoca lampy beyond

Na początku należy zaznaczyć, że zabieg wybielania za pomocą lampy jest bezbolesny i nie powinien trwać dłużej niż godzinę. Jak wygląda proces wybielania? Stomatolog trzykrotnie nakłada na zęby pacjenta żel wybielający, który zaczyna działać dopiero po naświetlaniu jego powierzchni lampą. Po szybkim zabiegu, pacjent powinien przestrzegać zaleceń dietetycznych przez dwie kolejne doby- wszystko dla dłuższego efektu. W szczególności powinien unikać pokarmów barwiących oraz wyrobów tytoniowych.

Dlaczego warto skorzysrać z wybielania lampą?

Jeśli komuś zależy na czasie i szybkości pojawienia się efektów to świetny pomysł. Ponadto jest to bezbolesny i skuteczny zabieg poprawiający kolor nawet o kilka odcieni. Przy odpowiedniej higienie jamy ustnej efekt może utrzymywać się naprawdę długo. Przeprowadzane badania potwierdzają, że lampa BEYOND to bardzo dobry sposób na działanie przeciwko bakteriom. Jak się okazuje naświetlanie jest silniejsze od płynów do płukania jamy ustnej. Jak widzisz, zabieg wybielania za pomocą lampy jest skuteczny pod kilkoma względami. Jest dobry nawet dla tych, którzy unikają foteli dentystycznych – jest on nieinwazyjny i bezbolesny. Wiele się mówi o tym, że każdemu marzy się ładny uśmiech. A czy robimy coś w tym kierunku, aby to poprawić? Dlaczego by nie spróbować?

Polecamy też inne metody wybielania zębów za pomocą sprawdzonych i wysokiej jakości produktów.