whitewashDzisiaj przyjrzymy się trochę bliżej nowej szczoteczce sonicznej od firmy Whitewash, czyli modelowi SW2000. Szczoteczka ma zastąpić wersję SW1000, która okazała się dużym sukcesem i przebojem wkroczyła na polski (i nie tylko) rynek artykułów do higieny jamy ustnej.

Wspomniana marka nie pojawia się może zbyt często w telewizji oraz prasie, ale nadrabia za to jakością oferowanych produktów i naprawdę atrakcyjnymi cenami. Jej produkty można znaleźć w większości największych sklepów internetowych oferujących szczoteczki soniczne i elektryczne. Bez trudu wyszukamy też w sieci sporo pozytywnych recenzji dotyczących poprzednika opisywanego dzisiaj urządzenia.

Nie powinno zatem nikogo zdziwić to, że oczekiwania wobec SW2000 były bardzo duże. Na szczęście okazało się, że sukces Whitewash'a nie był dziełem przypadku, a projektanci znają się na swojej robocie.

Jak wygląda nowy Whitewash SW2000?

Whitewash SW2000 to zaawansowane urządzenie i kompletnie nowa jakość wykorzystania możliwości, które daje nam nowoczesna technologia soniczna. Tym, którzy mieli do czynienia z poprzednikiem, już samo opakowanie SW2000 sygnalizuje, że możemy spodziewać się kilku istotnych modyfikacji. Po pierwsze, Whitewash zdecydował się na delikatne zmiany w kwestii designu.

Zmieniono wygląd panelu sterującego oraz najważniejszych przycisków i wskaźników. Teraz wszystko wygląda trochę bardziej minimalistycznie, ale za to bardziej elegancko niż w poprzednim modelu. W dalszym ciągu dominuje biały kolor, który dobrze uzupełniają srebrne wstawki. Cała konstrukcja wygodnie leży w dłoni, jest lekka i bardzo poręczna. Podstawka do szczoteczki będąca również jej ładowarką nie zajmuje dużo miejsca i powinna wpasować się do każdej łazienki.

whitewashDziałanie szczoteczki

Wygląd jest oczywiście bardzo ważny, ale kwestią decydującą o zakupie są zazwyczaj właściwości i opcje oferowane przez szczoteczkę. Pod tym względem Whitewash SW2000 wypada doskonale. Urządzenie zapewnia wszystko to, czego można oczekiwać od zaawansowanej szczoteczki sonicznej. Dodatkowo wypisane na opakowaniu opcje nie są wyłącznie wabikiem reklamowym, ale dobrze sprawdzają się (i przydają) w codziennym myciu zębów.

Whitewash SW2000 to:

3 tryby pracy

Clean – tradycyjny, 2 minutowy program

Sensitive – łagodne mycie

Massage – masaż dziąseł i stymulacja ich ukrwienia

Dwupoziomowe włosie końcówek

Końcówki do szczoteczki sonicznej wyposażono w dwupoziomowe włosie, które pozwala dokładniej oczyścić przestrzenie międzyzębowe. Wykorzystany materiał jest bardzo delikatny i dobrze sprawdza się w czyszczeniu u osób z aparatami ortodontycznymi.

Automatyczny wyłączenik po 2 minutach i przypomnienie co 30 sek.

Szczoteczka soniczna Whitewash SW2000 co 30 sekund przypomina o konieczności zmiany mytej części jamy ustnej, a po dwóch minutach zalecanego czyszczenia urządzenie automatycznie się wyłącza.

Solidny akumulatorek

Pojemny akumulator umożliwia korzystanie z urządzenia nawet do 10 dni bez konieczności ładowania (2 x dziennie przez 2 minuty). Na głównym panelu znajduje się wskaźnik poziomu naładowania baterii.

Podsumowanie

Whitewash SW2000 czerpie z doskonałych wzorców poprzednika. Producenci postanowili skorzystać ze sprawdzonej już recepty na sukces, czyli oferują dobrze zaprojektowaną i wykonaną szczoteczkę soniczną w rozsądnej cenie. Nie będzie nadużyciem, jeśli uznamy, że model ten może spokojnie konkurować z wieloma bardziej rozpoznawalnymi, a zarazem droższymi szczoteczkami. Jego wielką zaletą jest uniwersalność, co powinny docenić osoby szukające nie tylko urządzenia do zwyczajnego mycia zębów, ale oczekujące też funkcji wybielania czy precyzyjnego czyszczenia aparatu ortodontycznego.