FOREO to marka znana od 2013 roku z produkcji różnych urządzeń do pielęgnacji - szczoteczek do mycia twarzy, masażerów oraz szczoteczek do mycia zębów. Oferta szwedzkiej firmy znana jest ponad 50 krajom całego świata. Czym marka FOREO wyróżnia się na tle innych? Zapewne nowoczesnymi urządzeniami, zastosowaniem innowacyjnych materiałów oraz oryginalnym designem. Produkty marki i szczoteczki FOREO wykonywane są z antybakteryjnego silikonu - jest to jedyna firma oferująca szczoteczki do mycia zębów tego typu. Urządzenia są lekkie, opływowe, ergonomiczne, dobrze leżą w ręku a przy tym - cieszą oko.

Charakteryzują się także nowoczesnymi rozwiązaniami. Szczoteczki Foreo Issa działają bez ładowania aż przez pół roku, a sam proces ładowania baterii odbywa się przez kabel USB - nie trzeba wygospodarowywać w łazience miejsca na stację dokującą. Końcówka szczoteczki Foreo, ze względu na użyte do jej produkcji materiały, musi być wymieniania jedynie raz do roku. Czyni to korzystanie z urządzenia wyjątkowo ekonomicznym. Szczoteczki Foreo Issa posiadają także wbudowane timery, które będą odliczały czas niezbędny do oczyszczenia jamy ustnej. Poruszają się z prędkością 11 000 pulsacji na minutę.

Główki szczoteczki marki FOREO są wyjątkowo miękkie, płaskie i zaokrąglone, dzięki czemu docierają do najdalszych zakątków jamy ustnej. Zapewniają doskonałe oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.

Modele szczoteczek firmy FOREO

Foreo ISSA - łączy w sobie najnowszą technologię soniczną wraz z silikonowym wykonaniem. Skutecznie i wyjątkowo łagodnie oczyszcza zęby i dziąsła. Poza unikalnym użyciem antybakteryjnego silikonu, urządzenie wyróżnia także minimalistyczny i odważny kolorystycznie design. Produkt umożliwia wybór jednej z aż ośmiu prędkości szczotkowania, dzięki czemu można dostosować go do indywidualnych potrzeb.

Foreo ISSA Hybrid - szczoteczka otrzymała specjalną końcówkę hybrydową, zbudowaną z antybakteryjnego silikonu oraz polimeru PBT. Dzięki temu, intensywniej oczyszcza zęby i jest idealna dla osób, które mają tendencję do odkładania się płytki nazębnej.

Szczoteczki marki FOREO są ciekawym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny design i idące z duchem czasu rozwiązania. Sprawdzą się one osobom, które przykładają wagę do tego, by używane przez nich urządzenie było pozbawione konieczności częstego ładowania. Producent zapewnia, ze są one przeznaczone dla każdego - bez względu na wiek oraz problemy z jamą ustną.