Na początek ważna, a zarazem bardzo przydatna informacja – każdy rodzaj końcówki Philipsa pasuje do wszystkich modeli szczoteczek Sonicare takich jak DiamondClean, DiamondClean Black, FlexCare Platinum, FlexCare+, FlexCare, HealthyWhite, EasyClean oraz Sonicare for Kids. Poszczególne główki różnią się jednak właściwościami i są przeznaczone do różnych rodzajów mycia zębów. Jaką wybrać końcówkę do szczoteczki Sonicare? Poniżej znajdziesz kompletną listę i dokładny opis wszystkich rodzajów końcówek Philips Sonicare.

1. Końcówki Philips DiamondClean to typowe główki "wybielające". Ich cechy charakterystyczne to diamentowy kształt oraz 3 różne stopnie miękkości włókien. Dokładne usuwanie przebarwień i osadów zapewnia gęste, specjalnie wyprofilowane włosie. Działanie końcówki pozwala przywrócić oraz utrzymać naturalną biel zębów. Pierwsze efekty stosowania tego produktu widoczne są już po tygodniu mycia. Końcówki DiamondClean oferowane są w wersji STANDARD (standardowa główka) oraz MINI (mniejsza główka) w opakowaniach zawierających 2, 4 lub 8 szt. w białym lub czarnym kolorze.

diamondclean

2. Końcówki Philips AdativeClean przeznaczone są do głębokiego czyszczenia przestrzeni zębowych oraz trudno dostępnych miejsc. Końcówki wyróżniają się szerszą główką niż pozostałe końcówki Philips Sonicare. Produkt dedykowany jest wszystkim, którzy potrzebują bardziej intensywnego i szerokiego zakresu mycia. Końcówki Philips AdaptiveClean dostępne są w naszym kraju od 2015 roku i cieszą się dużą popularnością. Model ten dostępny jest wyłącznie w wersji STANDARD w opakowaniach zawierających 2 lub 4 szt.

adaptiveclean

3. Końcówki Philips ProResults sprawdzają się najlepiej podczas standardowego czyszczenia. Produkt odznacza się szeroką powierzchnią myjącą z konturowanym profilem długiego włosia, które dociera w dalekie zakątki jamy ustnej oraz przestrzenie między zębowe. Ten model końcówek PHILIPS Sonicare jest dostępny już od wielu lat i często dołączany do zestawów szczoteczek Sonicare. Opisywany model końcówek można zakupić w wersji STANDARD oraz MINI w opakowaniach zawierających 4 lub 8 szt.

proresults

4. Końcówki Philips InterCare to model służący do zaawansowanego czyszczenia, szczególnie polecany np. osobom korzystającym z aparatu ortodontycznego. Innowacyjna technologia włókien o 3 długościach i stopniach miękkości umożliwia precyzyjne usuwanie osadu z przestrzeni między zębowych. Włosie jest niezwykle odporne na kontakt z aparatem ortodontycznym. Końcówki Philips tego typu zalecane są również osobom, które odczuwają, że ich zęby nie są do końca wyczyszczone.

intercare

5. Końcówki Philips Sensitive to najbardziej miękkie końcówki w ofercie, przeznaczone do delikatnego czyszczenia bardzo wrażliwych zębów. To idealna opcja dla osób cierpiących na nadwrażliwości zębów oraz dziąseł. Miękkie włókna tej główki umożliwiają bardziej łagodne mycie niż końcówki ProResults jednocześnie zapewniając wysoką efektywność czyszczenia. Końcówka dostępna jest w wersji Standard w opakowaniach zawierających 2 lub 4 szt.

sensitive

6. Końcówki Philips ForKids to końcówki dla dzieci. Idealnie sprawdzają się w delikatnym myciu małych zębów. Główki wyposażone są w miękkie włókna dopasowane do dziąseł oraz zębów dzieci. Komfort i bezpieczeństwo mycia zapewnia specjalna gumowa powłoka z tyłu końcówki oraz kształt główki dopasowany do potrzeb najmłodszych. Dostępne są 2 rozmiary główek, a końcówki oferowane są w wersji Mini dla dzieci od 4 roku życia oraz w wersji Standard od 7 roku życia. Końcówki ForKids pasują do wszystkich najpopularniejszych modeli szczoteczek Philips Sonicare.

forkids